contact-us

רכב בהוראת קבע

מחפשים מידע על קניית רכב בהוראת קבע? חברת נקסט קאר חיפה מציעה מסלול תשלום בעבור רכבים פרטיים ומסחריים ללא תפיסת כל מסגרת האשראי שלכם. מסלולי מימון רכב בהוראת קבע אידאליים בעבור אלו שאין להם אפשרות לשלם בעבור הרכב בכרטיס אשראי. שימו לב, דרך חברת נקסט קאר קיימת גם אפשרות לרכוש רכב בהוראת קבע ללא מקדמה. אם הגיע הזמן לשדרג את הרכב שלכם חייגו עכשיו אל חברת נקסט קאר חיפה ותגלו מבחר גדול של רכבים, מחירים הוגנים, מסלולי מימון בהתאמה אישית, מקצועיות, שירות אדיב. כל הרכבים נבדקים לפני המכירה.

אלו בטחונות צריך בשביל לקנות רכב בהוראת קבע

כמו בכל קניית אחרת בהוראת קבע אתם מקבלים על עצמכם התחייבות כספית. יש להתאים את גובה ההחזר החודשי לכושר ההשתכרות ולהוצאות קבועות נוספות. ייתכן ותתבקשו להציג נתונים פיננסים שמעידים על יכולת לעמוד בתשלומים. רכישת רכב בהוראת קבע דורשת בטחונות בהתאם לנתונים הפיננסיים שהוצגו, חייגו עכשיו אל חברת נקסט קאר חיפה לקבלת הצעת רכישת שמתאימה לכם.

טיפים לרכישת רכב יד שנייה

הבסיס לרכישת רכב מוצלחת הוא היכולת לבחור נכון ברכב המתאים. היועצים המקצועיים של חברת נקסט קאר עומדים לרשותכם אך אתם מתבקשים לתאר את הצרכים שלכם ואת אופי השימוש ברכב. רכישת רכב אל מול חברה אמינה ומקצועית כמו נקסט קאר מבטיחה לכם שקט נפשי, כל המידע אודות הרכב יוצג בפניכם בשקיפות מלאה.

בכל רכישת רכב יד שנייה יש לבחון את הרישיון של הרכב ולבדוק כמה ידיים עבר הרכב. שימו לב למצבים בהם ברשימת הבעלים הקודמים יש רישום של חברה או עסק (בית ספר לנהיגה, חברה ציבורית, מונית). לאחר מכן נבחן את הנתונים הכתובים ברישיון ונוודא שהם תואמים למידע שהתקבל בעל פה. אל תשכחו לבדוק האם יש על הרכב שיעבוד והאם הוא עבר תאונות. השלב הבא יהיה בדיקה חיצונית של הרכב לאיתור סימני פחחות וחלודה. במבט מרחוק תצליחו לאתר טוב יותר סימני פחחות. חלודה נסתרת חפשו מתחת למגן הבוץ ומתחת לשטיחים. חלודה גלויה חפשו בחיבור של השמשות לגוף הרכב. יש לכם שאלות נוספות על רכישת רכב בהוראת קבע? מחפשים דגם מסוים של רכב? חייגו עכשיו אל חברת נקסט קאר חיפה.

image

יש לכם שאלה?

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  לכתבות נוספות בתחום

  קניית רכבים בצקים

  רכישת רכב חדש היא צעד משמעותי שמערב סכומי כסף גבוהים וצפוי להשפיע על מצבנו הכלכלי...

  המשך קריאה
  post-image
  טרייד אין חיפה

  רוצים לדעת את הסוד לעסקת טרייד אין רכב מוצלחת? מעוניינים להחליף את הרכב הקיים שלכם?...

  המשך קריאה
  post-image
  קניית רכב ללא מקדמה

  אין לכם מספיק כסף לרכוש את הרכב שאתם צריכים או חולמים עליו? אל תמהרו להתפשר...

  המשך קריאה
  post-image
  רכב במימון מלא ללא מקדמה

  אם שאלתם את עצמכם כיצד זה ייתכן שיש לכולם כסף לרכוש רכב חדש ויוקרתי? התשובה...

  המשך קריאה

  רכישת רכב בהוראת קבע

  קנייה של רכב יד שנייה כרוכה בהוצאה כספית משמעותית. כאשר רוכשים רכב בטיחותי ואיכותי יש צורך בפתרונות מימון. מגרשי הרכבים מציעים מבחר גדול ואתם נדרשים לדעת לבחור נכון ברכב שמתאים לכם, עונה לצרכים ולציפיות, תואם את התקציב ונמצא במצב מכאני משביע רצון. חברת נקסט קאר חיפה היא המקום בו תרכשו רכבים בכל מסלולי המימון בראש שקט. רכישת רכב בהוראת קבע דרך חברת נקסט קאר חיפה מתבצעת במסלול המימון שמתאים לכם ומלווה בייעוץ מקצועי שניתן על ידי אנשי מקצוע מנוסים. כל הרכבים שנמכרים במגרשים של נקסט קאר חיפה עברו בדיקה מכאנית. חייגו עכשיו לתיאום הגעה למגרש וקבלת פרטים נוספים על הרכבים.

  כיצד מתבצעת רכישת רכב בהוראת קבע?

  פתרונות מימון שמאפשרים קניית רכב במימון מלא ללא דרישה לתשלום מקדמה הפכו לפתרון לגיטימי ונפוץ לרכישת רכבים. רכישת רכב בהוראת קבע מתאפשרת דרך חברות הרכב המובילות בתחום. חברת נקסט קאר חיפה מאפשרת ללקוחות שלה לבחור את מסלול המימון המתאים להם עם אופציה של תשלומים, מזומן, כרטיסי אשראי וגם הוראת קבע. רכישת רכב בהוראת קבע אפשר לבצע ישירות אל מול הבנק או באמצעות גורם מימון חוץ בנקאי. במידה ותבחרו במימון חוץ בנקאי רכישת הרכב אינה צפויה להשפיע על מסגרת האשראי שלכם. תשלום בעבור רכב בהוראת קבע מאפשר פריסת תשלומים נוחה.

  באלו מקרים כדאי לרכוש רכב בהוראת קבע?

  רגע לפני שאתם ממהרים לקבל את ההצעה הראשונה שמוצגת בפניכם כהלוואת הרכב הטובה ביותר, כדאי לעצור, לבחון את כל הסעיפים בהצעה, לחשב את הריבית ולוודא שאכן בחרתם במסלול המימון שמתאים לכם וברכב הנכון. רובנו נפנה באופן אוטומטי לבנק בו אנו מנהלים את החשבון שלנו בבקשה לקבל הלוואה לרכב, תהיו אתם חכמים יותר ותבחנו כמה מקורות מימון. במקרים רבים, רכישת רכב בהוראת קבע דרך גוף פיננסי שאינו בנק משתלמת יותר. כדאי לבחון אופציה של רכישת רכב ללא מעורבות של הבנק גם כאשר הבנק אינו מסרב לאשר את ההלוואה. מעוניינים לקבל פרטים נוספים על רכישת רכב בתשלומי הוראת קבע ושאר מקורות מימון? חייגו עכשיו אל חברת נקסט קאר חיפה.

  Skip to content